11 szprotawa herb

Dzień Pracy Metodą Projektu

dproj

     10 marca, po raz pierwszy w naszej szkole, zorganizowano Dzień Pracy Metodą Projektów. Był to dzień bez typowych zajęć dydaktycznych, który  z pewnością zostanie długo zapamiętany, przez społeczność uczniowską i nie tylko.

     Celem pracy w tym dniu było zrealizowanie i  wykonanie wcześnie zaplanowanych przez klasy zadań projektowych. Wśród nich znajdowały się projekty typowo matematyczne np. „Liczby rządzą światem” czy projekt zakładający wykonanie dwudziestościanu gwiaździstego. Nie zabrakło także pomysłów, aby tego dnia propagować zdrowy styl życia, który okazał się priorytetowy dla pomysłodawców takich projektów jak „Kanapkowy zawrót głowy”, „Śniadanie daje moc”, podczas których odkrywano tajniki pełnowartościowych posiłków. Podczas prac projektowych powstała także  „Szkolna, zdrowa książka kucharska”, w której znalazły się przepisy zdrowych, smacznych i kolorowych potraw wraz z rysunkami. W ramach realizowanych projektów uczniowskich były także takie, które zachęcały do nauki języków obcych m.in. „Lapbook polsko-angielski z gramatyką w tle”, „Po co uczyć się języków obcych?” Nasi uczniowie podczas wykonywanych zadań projektowych ujawnili także zamiłowanie do sztuki i kultury podczas realizacji projektów „Żywe obrazy - moje miejsce w sztuce” lub „Wiersz o klasie 8c”.

    Klasy, po wykonaniu swoich zadań, udały się  na pokazy projektów przygotowanych przez inne zespoły. Podczas prezentacji uczniowie rozwiązywali rebusy, zagadki, uzupełniali mapy myśli przygotowane przez reprezentacje klas i co najważniejsze – dobrze się bawili. Efekty pracy dzisiejszego dnia można podziwiań na specjalnie zorganizowanej w tym celu wystawie znajdującej się na II piętrze na korytarzu w budynku C.

   Wiecej zdjęć w naszej Galerii.

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Powszechny Spis Rolny

numeral

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2020 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search