11 szprotawa herb

XXXIV gra sprawnościowa "Skrzydło Wolności"

skrzydl01

    27 Gromada Zuchowa „Leśne Duszki”, która działa w naszej szkole, wzięła udział  grze sprawnościowej „SKRZYDŁO WOLNOŚCI”, zorganizowanej przez instruktorów Hufca ZHP w Szprotawie. XXXIV edycja gry była propozycją uczczenia 75 rocznicy  zakończenia działań II wojny światowej na Ziemi Szprotawskiej, powrotu Ziem Zachodnich do Macierzy oraz Dnia Myśli Braterskiej.
    Punktami kontrolnymi gry były: Sala Rycerska szprotawskiego ratusza, Obelisk poświęcony Pionierom Szprotawy, Klub Kajakowy WIARUSEK, park miejski oraz punkt niespodziana.
W każdym punkcie uczestnicy gry mieli do wykonania jakieś zadanie: zaśpiewać piosenkę harcerską, pomóc rannemu harcerzowi, celnie strzelić na strzelnicy w LOK-u, sprawdzić swoją wiedzę zuchową, zapalić znicz pod pomnikiem upamiętniającym wyzwolenie miasta, znaleźć Dąb Tysiąclecia i zjeść pyszny obiad. Dyplomy i nagrody wręczyła nam, zaproszona na końcowy apel, pani Ewa Gancarz, pełniąca obowiązki burmistrza Szprotawy.

    To był dzień pełen wrażeń, wszystkie dzieci pomimo zimna były uśmiechnięte i ciekawe zadań. Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie nas do uczestnictwa w grze oraz za prezenty, które będą nam o niej przypominać.

Więcej zdjęć w naszej Galerii

skrzydl02skrzydl03skrzydl04

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Powszechny Spis Rolny

numeral

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2020 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search