11 szprotawa herb

Nasi recytatorzy laureatami przeglądu gminnego LKR!

gminny1

    Maria Woźna z kl. 6b i Dylan Karczewski z kl. 7d zostali laureatami przeglądu gminnego Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 27 lutego br. w sali widowiskowej Szprotawskiego Domu Kultury. Nasi recytatorzy otrzymali nominację do etapu powiatowego, który odbędzie się 6 marca w Centrum Kultury w Iłowej.

    Lubuski Konkurs Recytatorski jest elementem Programu Promocji Twórczości Dzieci Młodzieży PRO ARTE 2020, realizowanego w województwie lubuskim.   Rada Artystyczna typuje do udziału w przeglądzie powiatowym najwyżej trzech uczestników z każdej grupy wiekowej. Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły zostało nominowanych w III kategorii wiekowej, czyli dla klas VI-VIII szkoły podstawowej.

    Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny etap!

gminny2gminny3gminny4

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Powszechny Spis Rolny

numeral

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2020 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search