Tydzień Patrona - Dzień 1 - Poniedziałek

poniedz1

Tydzień Patrona

Poniedziałek – Dzień 1

Dzień Niebieski

„Albo życie dorosłych – na marginesie życia dziecięcego.

Albo życie dzieci – na marginesie życia dorosłych.

– Kiedy nadejdzie owa szczera chwila, gdy życie dorosłych i dzieci

stanowić będzie zrównoważony talent.”

Janusz Korczak

    Uroczyste apele rozpoczęły obchody Tygodnia Patrona w naszej szkole. Uroczystość poprowadził opiekun Samorządu Uczniowskiego, który do przedstawienia krótkiej historii życia Patrona zaprosił przewodniczącego SU Franciszka Stelmacha. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor - Jadwiga Zarzeczna-Rosół, która nawiązała do wspaniałej postaci Janusza Korczaka oraz tradycji związanych ze Świętem Szkoły. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu pieśni szkoły nastąpiło wręczenie przez Panią Dyrektor symbolicznego klucza Królowi Maciusiowi I, tym samym przekazaniu władzy na czas Tygodnia Patrona uczniom. Król Maciuś I odczytał swój dekret, w którym ogłosił tydzień bez sprawdzianów, kartkówek, zadań domowych i dzień bez odpytywania. Na zakończenie uroczystości opiekun SU przedstawił program tegorocznych obchodów oraz atrakcji, które czekają na uczniów, nauczycieli, a także rodziców.

Szczegółowy program obchodów Tygodnia Patrona - Program

Więcej zdjęć w naszej Galerii.

poniedz2poniedz3poniedz4

Nasza lokalizacja

Przekaż 1% podatku!

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search