11 szprotawa herb

Sukcesy szkolne

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie została zakwalifikowana do elitarnej grupy 20 szkół (ze zgłoszonych ponad 400) i dostała się do pilotażowego projektu "Szkoła dla innowatora". Inicjatorami projektu są Ministerstwo Rozwoju oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. 


puchar

Wyróżnienie dla SP1 w ogólnopolskim konkursie Selfie+ w kategorii „Twój projekt w jednym ujęciu” organizowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Udział w konkursie związany jest z realizacją w naszej szkole projektu pt. „Szkoła marzeń - nauka daje moc” w ramach programu Erasmus+.


puchar

Grupa uczniów ze szkolnego Klubu Młodych Odkrywców zdobyła tytuł laureata za projekt Bryłkorotation w ogólnopolskim konkursie „Nauka dla Ciebie” zorganizowanym przez Centrum Nauki Kopernik oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Uroczysta gala wręczenia nagród laureatom i finalistom odbyła się 19 września w auli CNK w Warszawie. Oprócz prestiżowego tytułu, szkoła otrzymała nagrodę finansową w wysokości 6000 zł, zestaw pomocy dydaktycznych i gier, uczniowie z grupy projektowej atrakcyjne nagrody rzeczowe, a grupa 50 uczniów uczestniczyła dwudniowej darmowej wycieczce do Warszawy.


puchar

Uczniowie SP1 należący do programu Szkolnej Kasy Oszczędności otrzymali Brązowe Odznaki oraz Nagrodę III stopnia w ogólnopolskim konkursie za aktywną działalność i systematyczne prowadzenie bloga na platformie SzkolneBlogi.pl. Do udziału w konkursie prowadzonym przez PKO Bank Polsk zgłoszonych było pół tysiąca placówek z całego kraju.


 POWRÓT

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search