KOLEJNE SUKCESY NASZYCH SIATKARZY

W sobotę, 2 marca, w Gubinie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju minisiatkówki, który zgromadził drużyny z Międzyrzecza, Sulechowa, Gubina i Szprotawy (14 dwójek, 9 trójek). Świetnie zaprezentowały się nasze dwójki siatkarskie. Maksymilian Wciórka i Karol Wiech, nie mając sobie równych, wygrali cały turniej. Bardzo dobrze zagrał również drugi zespół dwójek, Błażej Grocholski i Michał Citak, zajmując ostatecznie wysokie 6. miejsce. W kategorii trójek siatkarskich drużyna w składzie: Zuzanna Chmielewska, Weronika Zacharzewska, Kacper Oparski oraz Tomasz Janczara zajęła 5. miejsce, natomiast druga drużyna w składzie: Adrian Kuśmierek, Jakub Szymczyk i Bartłomiej Szymczyk – 8. miejsce. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodycze oraz drobne upominki.

Gratulujemy młodym siatkarzom wielkiego sukcesu sportowego.

Nasza lokalizacja

Przekaż 1% podatku!

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search