Sukcesy naukowe

puchar

    Konkurs „Matematyka bez granic” organizowany jest pod auspicjami Rady Europy. Udział w nim biorą uczniowie z ponad 20 krajów. 

    Konkurs od lat cieszy się wielką popularnością wśród uczniów i nauczycieli całego kraju - w naszym regionie w bieżącej edycji uczestniczyło 207 klas z 73 szkół, a w Polsce 1210 klas z 367szkół.

    Z ogromną przyjemnością informujemy, że klasa 8a i 6c zostały laureatami konkursu „Matematyka bez granic”. Klasa 8a zajęła II miejsce w rejonie lubusko-zachodniopomorskim i VIII miejsce w kraju, natomiast klasa 6c III miejsce w rejonie i IX w kraju.

    W konkursie wzięły udział również klasy: 5a (lokata: XI miejsce w rejonie i XVIII w Polsce), 5e(lokata: XVIII miejsce w rejonie i XXV w Polsce) i 7a (lokata: XV miejsce w rejonie i XXXVI w Polsce). Dodać należy, iż w tym konkursie uczniowie klas piątych są klasyfikowani razem z klasami szóstymi, zaś siódmoklasiści z ósmoklasistami. Takie wysokie miejsce wyżej wymienionych klas to również wielki sukces i fundament pod przyszłoroczne zmagania, kiedy to uczniowie, bogatsi o rok wiedzy, wystartują ponownie. 

    Gratulujemy wszystkim klasom i ich opiekunom - Pani Dorocie Semenowicz, Pani Monice Rogalińskiej i Pani Renacie Wieczorkowskiej

puchar

Po raz kolejny nasi uczniowie znaleźli się w gronie laureatów i wyróżnionych w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym Memory MasterLaureatami konkursu zostali: Julia Gromanowska z klasy 6a, Jagoda Urbaniak i Piotr Burchard  z klasy 6c, Michał Sul Łukasz Święcicki z klasy 7a. Wśród wyróżnionych uczniów są: Wojciech Szkirpan z klasy 6b, Alicja Pusiarska z klasy 6c i  Jakub Jarzembowski z klasy 6e. Gratulujemy sukcesu!


 POWRÓT