11 szprotawa herb

II miejsce klasy 8c w konkursie "Matematyka bez Granic"

MBG 8c

   Klasa 8c zajęła 2. miejsce w regionie lubusko-zachodniopomorskim (10. miejsce w Polsce) w Międzynarodowym Konkursie „Matematyka Bez Granic” Senior edycja 2021/2022.

   W tegorocznej edycji konkursu wystartowało aż sześć zespołów klasowych: 5a, 5b, 7a, 7d, 7e oraz 8a. Klasy piąte i siódme zajęły wysokie miejsca w rankingu, pomimo że startowały jako najmłodsze w swojej kategorii. Konkurs MbG zwiększa zainteresowania matematyką poprzez pokazanie jej zastosowań w życiu codziennym, kształtuje umiejętność pracy w zespole i zachęca do nauki języków obcych.

   Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych uczniów, gratulujemy im i życzymy dalszych sukcesów!

dypl MBG

Nasza lokalizacja

Nasz kanał YouTube

proocent

Search