11 szprotawa herb

Jedynka inspiruje!

dprakt03

    Na zaproszenie trenerki projektu Szkoła dla Innowatora - Oktawii Gorzeńskiej i Prezesa Zarządu Wrocławskiego Parku Technologicznego - Macieja Potockiego, w ramach wydarzenia „Kompetencje – jak to zrobić?” 27 maja br. roku we Wrocławiu Jadwiga Zarzeczna-Rosół i Monika Rogalińska zaprezentowały dobre praktyki kształtujące kompetencje młodych ludzi. Omówiły istotne zmiany edukacyjnych postaw dokonujące się w uczestnikach projektów, w które angażuje się placówka, m.in. Erasmus+, KMO, Nauka dla Ciebie, Szkoła dla Innowatora. Rozwój modelu pracy dotyczył zarówno grona nauczycielskiego, współpracy z rodzicami i uczniami. Ważną rolę odgrywała również rearanżacja przestrzeni sal lekcyjnych i korytarzy, która buduje dobrą atmosferę w codziennych relacjach edukacyjnych.

    W konferencji w ramach inicjatywy “Projektujemy Przyszłość. Edukacja” wzięło udział ponad 30 nauczycieli z różnych miejscowości, którzy wysoko ocenili praktyki i działania w szkole Podstawowej nr 1 w Szprotawie. Okazuje się, że po raz kolejny możemy zainspirować innych swoimi pomysłami na dobrą zmianę w przestrzeni edukacyjnej.

dprakt02

Nasza lokalizacja

Nasz kanał YouTube

proocent

Search