Świąteczny Turniej Szkół Podstawowych

turnej1

 

   W grudniu tradycyjnie odbył się Świąteczny Turniej Szkół Podstawowych, w którym wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe z miasta i gminy Szprotawa: SP 2, Społeczna Szkoła Podstawowa, SP Wiechlice, SP Długie, SP Siecieborzyce, SP Leszno Górne i SP 1. W świątecznej rywalizacji uczestniczył również Mikołaj, który zagrzewał wszystkich do zabawy fair play. Uczestnicy zmagali się przeróżnymi wyzwaniami. Poza konkurencjami sprawnościowymi, typowymi wyścigami, były również zadania związane ze świątecznymi przygotowaniami m.in. obieranie jabłek, układanie hasła świątecznego czy odgadywanie kolęd. Dzieci miały również możliwość częstowania się podczas turnieju zdrowymi przekąskami z owoców. Na zakończenie każdy zespół otrzymał pamiątkowy dyplom i prezent niespodziankę, a Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 trafił w ręce Społecznej Szkoły Podstawowej.

Więcej zdjęć w naszej Galerii

tur08

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2020 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search