Zbiórka dla fundacji Oczami Kota

psiak09

 

   Szkolny wolontariat zorganizował wśród klas I-III zbiórkę na rzecz podopiecznych Fundacji Oczami Kota. Pani Anna Nowik, odbierając  w czasie przedświątecznym zebrane dary, podkreśliła, że nie spodziewała się takiego ogromu prezentów. Podziękowała serdecznie uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie w akcję, a wolontariatowi za zorganizowanie tego wspaniałego przedsięwzięcia. Wszystkie zaangażowane klasy, a było ich 11, otrzymały z rąk pani Anny Nowik i wicedyrektor pani Moniki Rogalińskiej, pamiątkowe dyplomy. Każdy kto choć w minimalny sposób pomógł w zbiórce, zasłużył na odznakę Przyjaciela Zwierząt. W naszej szkole pamiętamy o potrzebujących naszej opieki nie tylko od święta.

Więcej zdjęć możecie obejrzeć w naszej Galerii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2020 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search