Previous Next

Konkurs ortograficzny o Złote Pióro Burmistrza

Nasze Mistrzynie Ortografii wywalczyły dwa pióra

6 czerwca odbyła się jubileuszowa i ostatnia edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Ortograficznego o Złote Pióro Burmistrza. Już po raz piętnasty nasza szkoła była organizatorem ortograficznych zmagań, które tradycyjnie odbyły się w sali posiedzeń szprotawskiego ratusza. Honorowy Patronat nad konkursem objął Burmistrz Szprotawy – pan Mirosław Gąsik. Ostatni raz gimnazjaliści ze Szprotawy, Wiechlic i Małomic mieli szansę
zmierzyć się, rozwiązując test sprawdzający znajomość zasad ortograficznych oraz interpunkcyjnych, a nad poprawnym przebiegiem konkursu czuwała komisja złożona z nauczycieli języka polskiego. Oczekiwanie na oficjalne wyniki konkursowych zmagań uświetnił występ uczennic ostatniego rocznika gimnazjum - Emilii Wójcik, Martyny Jersz oraz Magdaleny Kowalczyk.

Laureatami tegorocznej edycji zostały dwie uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Szprotawie - Martyna Jersz - I miejsce i Oliwia Makuch - II miejsce, a trzecie miejsce wywalczyła uczennica Szkoły Podstawowej w Wiechlicach – Zuzanna Papaj.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w zmaganiach, a pamiątkowe pióra laureatki otrzymały z rąk Burmistrza Szprotawy, Dyrektor SP1 – pani Jadwigi Zarzecznej-Rosół oraz przedstawiciela Prezydium Rady Rodziców SP1 - pani Doroty Wójcik.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy zmierzyli się z językowymi pułapkami!

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Nie zapomnij!

zebranie1

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search