Koszykarskie sukcesy

         Dnia 28.04.2019r  we Wschowie odbył się półfinał LOM  w koszykówce dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły ze Wschowy, Szprotawy, Zielonej Góry oraz Sulechowa. W pierwszym meczu spotkały się zawodniczki ze Szprotawy i Zielonej Góry. Pojedynek obfitował w wiele ciekawych akcji, a o wygranej naszych zawodniczek zadecydowała „walka do końca” w  końcowych minutach gry. W kolejnym meczu  koszykarki ze Wschowy pokonały Sulechów wygrywając dużą różnicą punktów. W walce o awans do finału ponownie spotkaliśmy się z Zieloną Górą przegrywając z lepiej dysponowaną drużyną w końcówce meczu i zajmując III miejsce w turnieju. Gratulujemy sukcesu!

Reprezentantki : Katarzyna Siewierska, Julia Skrzybska, Anna Rajkiewicz, Paulina Kużmicka, Paulina Szutta, Zuzanna Roczeń, Paulina Kominek, Julia Sroga,  Maja Ćwiszewska, Wiktoria Kosmala-Gomez.

      Duży sukces odniosły także młodsze koszykarki zajmując  również III miejsce w półfinale LOM, który odbył się  4 kwietnia we Wschowie.

Reprezentantki: Oliwia Stefaniak, Iza Szeremeta, Helena Zapolska, Martyna Sączawa, Julia Grochowalska, Kornela Witkowska, Wiktoria Zadka, Wiktoria Dubińska, Laura Łukowska, Sandra Łukowska, Luiza Tylawska.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2020 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search