Po śladach przeszłości zmierzamy w przyszłość!

Poszukiwanie naszej osobistej przeszłości zawsze jest przygodą samą w sobie. Odkrywając swoje korzenie uczymy się współpracy i tak stało się podczas prac klasy 5B nad projektem „Moje drzewo genealogiczne". Najpierw uczyliśmy się o tym czym jest tytułowe drzewo i na jakie sposoby można je stworzyć a następnie we współpracy z naszymi rodzicami i dziadkami próbowaliśmy połączyć wszystkie jego gałęzie i uwierzcie wcale nie było łatwo zmieścić na nim najbliższą rodzinę a co dopiero dalszych krewnych. Odkrywając naszą przeszłość i rozmawiając o niej z rodzicami dowiedzieliśmy się sporo o sobie i mogliśmy się tą wiedzą podzielić z kolegami i koleżankami! A efekty naszej pracy – największe pozostaną w naszych sercach z rodziną podczas naszej drogi w przyszłość!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search