DZIEŃ NOWYCH TECHNOLOGII W EDUKACJI

 Dnia 21 marca 2019 roku powiało wiosną również w naszej szkole, choć na inny, niż zwykle, sposób. Oto mieliśmy okazję uczestniczyć w atrakcjach Dnia Nowych Technologii dla Edukacji. W tym dniu mogliśmy zobaczyć nowości w technologiach elektronicznych, ale również dowiedzieć się o zagrożeniach płynących z rozwoju Internetu. Uczniowie uczestniczyli w różnych zajęciach w celu poszerzenia swoich umiejętności cyfrowych. Były warsztaty w ramach Szkoły Pozytywnego Myślenia i wystawy, m.in. innymi z pierwszymi maszynami liczącymi tzw. arytmometrami.

Po sali hulały roboty Photon sterowane przez naszych uczniów, można też było zagrać w gry Scottie Go!. Dla bardziej ambitnych  była drukarka 3D oraz ploter. Dla koneserów gier był kącik PS4, a dla ambitnych krzyżówki skanowane przy pomocy kodu QR. Uczniowie ZSZ pokazali możliwości wykorzystania tabletu graficznego. Elektroniczne możliwości można było również  poznać na stoisku PKO, które propagowało SKO.

Przez 5 godzin gwar i ciekawość towarzyszyła naszym milusińskim. Było ciekawie, kształcąco i zabawnie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search