DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI W SP 1

We wtorek 19 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Szprotawie odbył się Dzień Otwartych Drzwi skierowany do dzieci, które  w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną naukę w klasach pierwszych. Najmłodszym towarzyszyli rodzice. Spotkanie z przyszłymi uczniami i ich opiekunami rozpoczęło się od energetycznego występu tanecznej grupy Bingo. Tym samym, zebrani tak liczni goście zostali zapoznani z jedną z propozycji bogatej oferty zajęć dodatkowych naszej szkoły. Radosny klimat został podtrzymany podczas muzycznej zabawy. Dzień Otwarty rozpoczął się, zatem, w radosny i entuzjastyczny sposób. Przybyłych gości powitała dyrektor szkoły pani Jadwiga Zarzeczna- Rosół. Następnie nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej zapoznały obecnych z bogatą ofertą edukacyjną czekającą na pierwszaki. W tym czasie przyszli uczniowie rozpoczęli zwiedzanie budynku, który od pierwszego września może stać się ich miejscem do nauki i zabawy. A działo się naprawdę wiele. W gabinetach prezentowano wykorzystywane na co dzień w pracy z uczniem gry edukacyjne, roboty Photon związane z nauką programowania, gry i zabawy językowe do nauki języków obcych oraz do zajęć logopedycznych. Najmłodsi mogli uczestniczyć w eksperymentach, zajęciach szachowych. Dodatkowo każdy mógł przekonać się, do czego służy tablica multimedialna oraz Smart Tablica. W świetlicy szkolnej uczniowie stali się przez chwilę częścią projektu Mega Misja. Rodzice, natomiast, zostali zapoznani z bogatą ofertą zajęć z pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Uczniowie odwiedzili także gabinet pedagoga, logopedy, bibliotekę szkolną. Nie zabrakło słodkiego akcentu tej wizyty, zdjęć z życia szkoły, kolorowego punktu  SKO i informacji o zajęciach dodatkowych i kołach zainteresowań.

Dziękujemy wszystkim gościom za dobrze spędzony czas i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym do wspólnej nauki i zabawy.

Zapraszamy do galerii

Nasza lokalizacja

Nie zapomnij!

oceny Isem

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search