„ZŁOTE PIÓRO – POTYCZKI ORTOGRAFICZNE” 2019

Dnia 15 marca 2019 roku już kolejny raz najlepsi ortograficy naszej szkoły  uczestniczyli w Międzypowiatowym Konkursie Ortograficznym „Złote Pióro – potyczki ortograficzne”  - etap rejonowy. Celem, odbywającego się od lat, konkursu jest propagowanie kultury języka ojczystego oraz zasad ortografii i interpunkcji, a także integracja środowisk szkolnych. Regulamin konkursu w tym roku uległ zmianom i przewidywał po dwóch reprezentantów z klas najmłodszych i po jednym z klas starszych. Naszą szkołę, po eliminacjach wewnątrzszkolnych, reprezentowali: Franciszek Głodek, Marcel Rafalski- Mysłowski, Fabian Stępień, Oliwier Sroga, Wojciech Bober, Grzegorz Dresler, Maksymilian Wciórka, Arkadiusz Adamczak, Łukasz Święcicki, Julia Grochowalska, Kacper Jezierski i Krzysztof Migas.

Potyczki ortograficzne wymagały mistrzowskiej znajomości zasad pisowni i były na bardzo wysokim poziomie pod względem trudności tekstu pisanego i testu ortograficznego. Najlepsi pojadą 30 marca 2019 roku na potyczki międzypowiatowe do Żagania, gdzie spotkają się już sami mistrzowie ortografii.

Naszą szkołę reprezentować będą: Marcel Rafalski-Mysłowski, Franciszek Głodek, Grzegorz Dresler – z klas młodszych i z klas starszych -  Krzysztof Migas.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym i ostatnim już etapie konkursu!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search