ŚWIATOWY DZIEŃ PIZZY

Wielu z nas dałoby dużo za kawałek pizzy, nic więc dziwnego, że ten okrągły przysmak doczekał się swojego święta. Nie znaczy to, bynajmniej, że w pozostałe dni obowiązuje abstynencja. Codziennie bowiem sprzedawanych jest na świecie około 13 milionów pudełek pizzy. Dnia 8 lutego w piątek nasi uczniowie z klasy IV c wybrali się do szprotawskiej pizzerii Mafia i tam mieli niebywałą okazję do tego, aby samemu zrobić pizzę pod czujnym okiem fachowców. Każdy zrobił pizzę z ulubionymi dodatkami. Wszyscy uczniowie chętnie wypili też własnoręcznie zrobiony koktajl ze szpinakiem, za co w nagrodę mogli spróbować pizzy z Nutellą. Mmmm…….pycha!!                 

Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał certyfikat ukończenia warsztatów kulinarnych. Wszystkim bardzo się podobało i smakowało, a zapach ulubionej pizzy zawędrował za uczniami  aż do szkoły.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search