ŚWIETO SZKOŁY ZA NAMI …

Piątek 8 lutego to dzień, który zamknął nasze tygodniowe obchody Święta Szkoły 2019. W tym dniu podsumowanie swojej pracy w I półroczu miały starsze klasy, począwszy od piątych szkoły podstawowej po trzecie gimnazjalne. Wielu uczniów w tym dniu z dumą odbierało dyplomy, nagrody książkowe i drobne upominki, które były akcentem osiągniętego sukcesu. Dumni byli też rodzice, bo to oni, rzecz jasna, najbardziej kibicują swoim dzieciom, nierzadko sami wkładają sporo wysiłku w ich sukces. Ciekawym elementem apeli były programy artystyczne, w których nasi uczniowie prezentowali swoje talenty muzyczne, taneczne, artystyczne. Ujmującym akcentem programu piątkowego był gościnny występ przedszkolaków z ulicy Parkowej. Chciałoby się powiedzieć: „małe jest piękne”.

Kolejne Święto Szkoły za nami. Było kolorowo, zabawnie, twórczo i uroczyście. Z Królem Maciusiem I ponownie spotkamy się za rok. Przez ten czas z pewnością będzie on przyglądał się naszym edukacyjnym poczynaniom.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search