Święto szkoły- klasy I-III

Dzisiaj, tj.07.02.2019r.,odbył się uroczysty apel podsumowujący pierwsze półrocze w klasach I - III. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością znakomici goście : sekretarz Urzędu Miejskiego p. Karina Jarosz , przedstawiciel Rady Rodziców p. Joanna Becla oraz rodzice naszych uczniów. Pani dyrektor J Zarzeczna - Rosół z dumą mówiła o sukcesach uczniów , dziękowała za trud włożony w naukę oraz życzyła kolejnych sukcesów. Podziękowała rodzicom ,sponsorom i instytucjom, wspierającym pracę szkoły. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni. Pierwszoklasiści oznakami, uczniowie klas drugich dyplomami za osiągnięcia w poszczególnych kategoriach. Trzecioklasiści otrzymali wyróżnienia. Dodatkowo nagrodzono uczniów za ciekawe i twórcze prace w licznych konkursach. Podsumowano także Tydzień Patrona. W części artystycznej podziwialiśmy występy uczniów z klasy 2b, która zaprezentowała przedstawienie pt.:"Abecadło" J. Tuwima oraz piosenkę "Samogłoski i spółgłoski". Na zakończenie wystąpił zespół "Bingo" z nową choreografią pt.: "W cyrku". Cieszymy się, że mamy tylu zdolnych uczniów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search