OBCHODY TYGODNIA PATRONA SZKOŁY - środa 6 lutego

Dzisiaj mogliśmy się przekonać, że nasi  uczniowie posiadają talent literacki. W dobie komputerów, Internetu i gier komputerowych talent ten jest dość unikatowy. W szkole ogłoszono Konkurs Literacki na najpiękniejszy wiersz, którego bohaterem będzie Janusz Korczak. Wiersz należało stworzyć i zapisać własnoręcznie kaligraficznym pismem. Efektem tego konkursu była możliwość podziwiania wystawy  utworów lirycznych o naszym patronie. Autorzy pięknych , własnoręcznie i w oryginalny sposób napisanych  wierszy zasługują na pochwałę i wyróżnienie. Miło nam ogłosić, iż pierwsze miejsca  na poziomie swoich klas zajęli:

Kacper Kaczmarkiewicz  5g

Kuba Ferrari  6b

Julia Gawryś  7b

Oliwia Jezierska  8b

Martyna Jersz  3b gim

Serdecznie gratulujemy sukcesu! Życzymy wielu pięknych chwil z twórczością własną i poezją.

Dzisiaj także w Urzędzie Miasta po raz kolejny odbył się Sejmik Dziecięcy, a w klasach pojawiły się gazetki o naszym Patronie. Niektórzy bardzo cieszyli się, że obchodzimy w naszej szkole Tydzień Patrona, że mogą zaangażować się w te szkolne przedsięwzięcia i wykazać swoją inwencje twórczą.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search