OBCHODY TYGODNIA PATRONA SZKOŁY - wtorek 5 lutego

Dzisiaj  na lekcjach wychowawczych uczniowie klas piątych mogli obejrzeć film Cudowny chłopak. To niezwykle pouczająca opowieść o akceptacji, zrozumieniu, szlachetności  i wrażliwości na przeciwności losu, z jakimi może zmagać się jedenastolatek. Film skierowany jest głównie  do młodych ludzi, jednak wartości, jakie ze sobą niesie sprawiają, że może go obejrzeć każdy bez względu na wiek. Gorąco wszystkim polecamy!

W godzinach popołudniowych Szkolny Klub Karaoke zorganizował dla uczniów naszej szkoły Festiwal Piosenek Radosnych połączony z pokazem tanecznym przygotowanym przez naszych utalentowanych uczniów. Uczniowie z wielkim zapałem zaśpiewali ulubione utwory i zaprezentowali układy choreograficzne, które zapierały dech w piersiach.

Jak to na Szkołę w ruchu przystało, nie mogło zabraknąć zawodów sportowych. Bowiem tego dnia, po południu po raz kolejny odbył się Korczakowski Turniej Sportowy. Skokom, wypadom i zdrowej rywalizacji nie było końca. Było bardzo wesoło, a uczestnicy już teraz zadbali o kondycję na wiosnę. W wesołych nastrojach do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny składające się z dzieci rodziców i nauczycieli. Wszystkie konkurencje biegowe i rekreacyjne wzbudzały wiele radości i emocji. Jednak najważniejsza była dobra zabawa i integracja. Rodzice i dzieci opuścili halę w dobrych nastrojach i z apetytem na zabawę w przyszłym roku.

W klasach pojawiły się gazetki okolicznościowe na temat życia i twórczości Janusza Korczaka a przerwy  umiliły uczniom prezentacje multimedialne na temat naszego patrona, które wyświetlane były na szkolnych korytarzach oraz wystawa pięknych prac plastycznych, przygotowanych na konkurs

  Janusz Korczak, człowiek, który kochał dzieci nad życie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search