Previous Next

OBCHODY TYGODNIA PATRONA SZKOŁY - poniedziałek 4 lutego

W dniu inaugurującym obchody Tygodnia Patrona Janusza Korczaka Szkolny Klub Filmowy HIPO zaprosił uczniów naszej szkoły na seans. W iście kinowej atmosferze chętni kinomanii oglądali film pt. "Korczak" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Jak przystało na "profesjonalne" kino, każdy uczestnik spotkania otrzymał gorący i pachnący popcorn. 
Zapraszamy na kolejny seans już w marcu :)

Również w dniu dzisiejszym,  społeczność szkolna, zgromadziła się na szkolnej hali sportowej, aby uroczyście rozpocząć Tydzień Patrona Szkoły Janusza Korczaka. Pan Dyrektor powitał wszystkich serdecznie, po czym wspólnie odśpiewaliśmy Pieśń Szkoły ,,Daj dzieciństwo dzieciom’’ .Cytując słowa pieśni ,,Mama,  Tata, Janusz Korczak pokazują nam…’’ utożsamiamy się z tym, iż zawsze i wszędzie należy nieść dobro, a ono na pewno do nas  wróci.

Tego dnia odbył się również konkurs wiedzy o naszym Patronie- wyniki niebawem!  Czekamy na kolejne konkursy i wyzwania a najbliższa relacja o nich, już jutro.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search