Previous Next

SZYKUJEMY SIĘ DO FERII !!!

Już tylko trzy dni dzielą nas od upragnionych ferii! To bardzo dobra wiadomość zarówno dla uczniów, jak i rodziców oraz nauczycieli. Wszystkim należy się odpoczynek po wytężonej pracy umysłowej i udziale w licznych szkolnych akcjach, konkursach i imprezach. Najważniejsze jednak, by ten odpoczynek był właściwy, czyli aktywny i efektywny oraz niezagrażający naszemu zdrowiu i życiu. O bezpieczeństwo uczniów podczas zimowych szaleństw zadbali nauczyciele, którzy na godzinach wychowawczych przeprowadzili pogadanki na temat właściwego zachowania podczas zabaw na dworze i w domu. Dodatkowo szkoła nasza wzięła udział w pokazach Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żaganiu. Uczniowie uczestniczyli w szkoleniu ratowniczym na zalewie rzeki Bóbr przy ul. Młynarskiej, gdzie poznali sposoby ratowania osoby topiącej się oraz przypomnieli sobie numery alarmowe i sposób wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Dla wszystkich była to doskonała lekcja na temat tego, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search