UCZNIOWIE SP1 POMAGAJA PODOPIECZNYM FUNDACJI

OCZAMI KOTA

 Przez cały listopad 2018 roku uczniowie naszej szkoły byli zaangażowani w zbiórkę karmy dla podopiecznych Fundacji Oczami Kota mieszczącej się w Szprotawie. Akcja pomocy dla bezdomnych kotów została ogłoszona przez nauczycieli przedmiotów przyrodniczych. Ilość zebranej karmy przerosła oczekiwania wszystkich zaangażowanych w akcję. Największą ilość karmy przynieśli uczniowie klas czwartych. Udział w akcji był dobrowolny. Zebrane pożywienie dla kotów zostało przekazane fundacji. W tygodniu przedświątecznym na lekcjach przyrody uczniowie klas czwartych mieli możliwość wysłuchać pogadanek przygotowanych przez przedstawiciela fundacji. Poznali zwyczaje i wymagania kotów. Dowiedzieli się, że posiadanie swojego zwierzęcia wiąże się nie tylko z zabawą, ale także z dużą odpowiedzialnością za niego. Wiele emocji budziło spotkanie z jednym z podopiecznych fundacji, który został przyniesiony przez zaproszonego gościa. Uczniowie dowiedzieli się też, jak należy pomóc porzuconym zwierzętom. Wielu uczniów podczas ożywionej dyskusji przyznało, że odwiedzali schronisko i pomagali jego podopiecznym.Duże zainteresowanie  wśród uczniów pomocą dla zwierząt, daje zapewnienie, że akcja będzie kontynuowana, oczywiście przy wsparciu rodziców i nauczycieli. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search