Klasowe wigilie

W ostatnim tygodniu nauki, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, we wszystkich klasach naszej szkoły odbywały się wigilie. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia na Boże Narodzenie oraz Nowy Rok. Oczywiście były też prezenty, które sprawiły wiele radości. Było naprawdę wyjątkowo i świątecznie.
Boże Narodzenie to czas, który spędzamy z najbliższymi, obdarowujemy się prezentami. Czas magiczny, niezwykle piękny, przepełniony ciepłem, radością oraz miłością. Pamiętamy szczególnie o tych, którzy nas potrzebują. Chętnie pomagamy, dzielimy się tym, co mamy. Uczniowie naszej szkoły pokazali, że zawsze można na nich liczyć. W tym pięknym czasie odwiedzili z prezentami podopiecznych z Domu Dziecka w Szprotawie i Kożuchowie. Dziękujemy również Rodzicom za pomoc i zaangażowanie. Warto pomagać, ponieważ dając tak mało, tak wiele otrzymujemy.
Wesołych Świąt!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search